Уміння слухати тест онлайн з ключемТест "Уміння слухати" (тема "Уміння слухати") дає можливість оцінити навичку ефективного слухання, коли одночасно сприймається і зміст, і контекст, і настрій мовника.

Чи умієте ви бути щасливим (тест на оптимізм)Тест "Чи умієте ви бути щасливим (тест на оптимізм)" (тема "Активна життєва позиція і позитивна життєва установка") дає можливість оцінити наявність відчуття задоволеності життям на певний момент часу.

Оцінка рівня самоорганізаціїТест "Оцінка рівня самоорганізації" (тема "Самодисципліна та самоорганізація") дає можливість оцінити рівень самоорганізації - чи умієте Ви розпоряджатися часом, чи маєте навички тайм-менедженту?

Оцінка рівня самодисципліниТест "Оцінка рівня самодисципліни" (тема "Самодисципліна та самоорганізація") дає можливість оцінити рівень навички самодисципліни.

Тест Рівень цілеспрямованості (з ключем), джерело: https://psy.wikireading.ru/95753Складовими творчого потенціалу є допитливість, упевненість у собі, сталість, зорова й слухова пам'ять, прагнення до незалежності, здатність абстрагуватися й зосереджуватися. Саме ці показники і діагностуються у тесті.

Тест Комунікабельність (з ключем)Комунікабельність – це уміння спілкуватись та взаємодіяти з іншими людьми з метою співпраці та взаємодії. Визначити, чи людина комунікабельна, допоможе спеціальний тест.

Тест Комунікабельність (з ключем), Діагностика комунікативних і організаторських схильностей (КОС-2)Діагностика комунікативних та організаторських здібностей допоможе особистості самостійно оцінити наявний рівень розвитку цих здібностей та, за потреби, продумати шлях їхнього подальшого розвитку. 

Тест Чи цілеспрямована Ви людина? (з ключем)Мотивація досягнення цілі – це прагнення до поліпшення результатів, незадоволеність досягнутим, наполегливість у досягненні мети. Рівень цієї мотивації можна оцінити за допомогою спеціального тесту цілеспрямованості.

Тест Оцінка рівня цілеспрямованості і самостійності (з ключем), джерело: http://www.bereg.ru/sprav_info/test/test13.shtmlМожна жити, керуючись різними принципами: "Бачу мету, не бачу перешкод", "Хочу бути у центрі у ваги і вести усіх за собою", "Намагаюсь не виділятись і хочу, щоб мене хтось вів за собою". Який з цих принципів Ваш, допоможе визначити спеціальний тест.

Тест Рівень цілеспрямованості (з ключем), джерело: https://psy.wikireading.ru/95753Відомо, що цілеспрямованість - це здатність організувати свої дії для досягнення поставленої мети. Щоб оцінити власний рівень цілеспрямованості, можна пройти спеціальний тест.

Корисно для навчання та працевлаштування